menu×

E-ticaret referanslarımız

Neotasarım olarak faaliyete başladığımız dönemden bu yana bir çok e-ticaret projesini hayata geçirdik. Hali hazırda 2004 yılında faaliyete geçtiği dönem yapılmış olan tasarım ve alt yapıda çalışmakta olan www.bukas.com.tr web sitesi vardır. Zaman içerisinde hazırlanmış olan diğer projeler ise çalışmayı talep eden firmalar tarafından sonlandırılmıştır.

2016 yılında ise e-ticaret altyapısı hazırlayıp hizmete sunan firmaların içinde en fazla e-ticaret sitesine hizmet vermekte olan İDEASOFT Kocaeli'nde Site İnternet Ltd. Şti. ile bayilik çalışmasını uygun görmüş olup o tarihten günümüze birlikte hizmetlerin tanıtımını yapmaktayız.

İşimizin bir parçası olarak www.bebek.center  adı ile bir bebek ihtiyaçları üzerine e-ticaret alışveriş web sitesini de faaliyete geçirmiş bulunduk. Bebek Center isimli onlien satış mağazamızda aşağıdaki ürünlerin satın alabilirsiniz.

gibi ürün çeşitlerini kredi kartı, banka havalesi veya kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti bize ait.

Bebek.center web sitemiz dışında www.2mmarket.com , www.guvenalcanta.com.tr , www.elektrikmalzemedeposu.com gibi bazı önemli Kocaeli firmalarına da hizmet vermekteyiz.

×