menu×

Neo Tasarım Firma Profili

NEOTASARIM


Kuruluşundan günümüze İzmir, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Antalya ve daha bir çok ilde 400 civarında kurum yada kuruluş gerek web tasarım gerekse web hosting hizmetleri alımlarında Neo Tasarımı seçti.Neo Tasarım Kocaeli web tasarım ve hosting

NEO Web Tasarım günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Temmuz 2001 tarihinde  hizmet sektörüne girmiş bir web tasarım firmasıdır.

 -- NEO Web Tasarım kadrosu her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur. --

Internet hizmetleri sektörü için uzun sayılabilecek bir zaman diliminde Neo Tasarım Hizmetleri yaklaşık dört yüz firmaya web tasarımı, alan adı (domain) tescili ve web hosting hizmetleri vermektedir.

Gelişen müşteri portföyümüz ve internet teknolojileri, bizleri sektörün diğer kulvarlarında da hizmet sağlayacak bir altyapıyı kurmak üzere girişimde bulunmaya mecbur kılmıştır.

Neo Web Tasarım'ın Vizyonu:

Vizyonumuz, bize inanan müşterilerimize, internetin tüm imkanlarını kullanabilecekleri bir altyapı sunmak, ihtiyaç anında teknik desteği zamanında ve hızlı olarak sağlamak ve bu şekilde tanıtım ve iletişim harcamalarında kaliteden taviz vermeden tasarruf sağlayarak firmalarına değer katmaktır.

 -- 2001'den bugüne bize inanan müşterilerimizle, gerçekleştirdiğimiz projelerle ve vizyonumuzla gurur duyuyoruz. --

Neo Web Tasarım'ın Hedefi: - Satış sonrası destekte lider olmak.

Neo Web Tasarım sektöründeki en büyük firma olmadığının bilincinde, ama müşterilerimiz bizim "satış sonrası destek" konusunda hizmet aldıkları diğer firmalar arasında en başarılısı olduğumuz konusunda hemfikir. Bu, bizim açımızdan hedefimize yaklaştığımızın en önemli göstergesi.

 -- Neo Web Tasarım "müşteri hizmetleri ve destek" konusunda açık ara önde gidiyor. -- 

 

İpek Binnaz ÜNSAL

NEOTASARIM


×