menu×

Google Ads Reklamları

Google ve içerik ağındaki sitelerde reklam vererek küçük bir bütçeyle büyük sonuçlara ulaşın. Üstelik, yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yapın.
 
Hedeflenen erişim
Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, Ads, Google'da yeni hedef kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.

Daha fazla denetim
İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer
Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Reklamlarınızı siz oluşturursunuz 
Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz. Anahtar kelimeler için fikir al 

Reklamlarınız Google’da görünür
Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Müşterileri siz çekersiniz
Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıklaması yeterlidir. Başlamak için bir web sayfasına bile ihtiyacınız olmaz; Google ücretsiz olarak bir web sayfası oluşturmanıza yardım eder. Her şey son derece basit!

Ads, harcamalarınız üzerinde tam kontrol sağlar.

Bütçenizi belirleyin
Minimum harcama zorunluluğu yoktur; Ads için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş YTL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on yeni kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın
Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Yerel ve bölgesel hedefleme!

Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlayın. Artık sizden 40 km uzaktaki çevrimiçi müşterileri hedeflemek çok kolay. 

Google Ads - Google Alışveriş Reklamları Kurulumu için tıklayınız

×