menu×

E-ticaret nedir, e-ticaret sitesi nasıl yapılır?

Fiziki mağazası bulunan işletmelerin ürünlerini aynı zamanda internet siteleri üzerinden pazarlaması işi kısaca e-ticaret diye tarif edilir. Fiziki bir mağazanız var ise e-ticaret sitenizin de bulunması çok önemlidir. E-ticaret siteniz sayesinde mağazanıza gelen müşterileriniz bu şekilde mağazanıza gelmeden de satışa sunduğunuz ürünleriniz hakkında fikir sahibi olabilecekler gibi sipairş verme şansına da kavuşmuş olacaklar.

Birçok işletme sahibi gibi sizin de e-ticaret nasıl yapılır? E-ticaret sitesi nasıl kurulur? E-ticaret sitesi kurmak çok maliyetli midir? E-ticaretin ne gibi faydaları vardır gibi sorular aklınızdan geçmektedir.

Kısaca e-ticaret nasıl yapılır?

Özetle e-ticaret yoluyla satışa sunduğunuz ürünlerinizi mevcut müşterilerinize tekrar pazarlayıp satabildiğiniz gibi yeni müşteri adaylarına da pazarlama şansına sahip olursunuz. Bu sayede e-ticaret yoluyla markanız ve firmanız internetten alışveriş yapan kullanıcılar arasında yaygınlaşır ve satış adetlerinizde artış görülmeye başlar.

E-ticaret sitesi nasıl yapılır ve yayınlanır?

E-ticaret yapmanın olmazsa olmazı satışa sunulabilecek ürünlerinizin ve stoklarınızın bulunması ve bunları satabileceğiniz bir e-ticaret siteniz olması. 

E-ticaret sitesi kim yazar? Çok uzun zaman alır mı? E-ticaret sitesi için binlerce dolar ödemem gerekir mi diye endişelenmenize gerek yok. Hazır e-ticaret paketleriyle günümüzde bir e-ticaret sitesini 24 saat içerisinde yayına alıp ürünlerinizi eklemeye başlayabilirsiniz. Bunun için peşin ödeme yapmanıza da gerek yok. Kredi kartına peşin fiyatına taksitle ödeme yaparak da e-ticaret sitesi altyapısı için yapacağınız ödemeyi aylara yaymanızda mümkün.

E-ticaret projeniz hakkında bizi arayıp nereden başlayacağınız konusunda destek alabilirsiniz. İşyerinizde yapacağımız kısa bir ufuk turuyla e-ticaret ve dijital pazarlamanın size sağladığı olağanüstü imkanlarla sizi tanıştırabiliriz. 
×