menu×

Web sayfalarının geleneksel pazarlamadan ve yazılı medyadan üstün olduğunu gösteren 10 neden

1- Bir Web sayfası sadece onu okumak isteyen "hedef kitle"ye ulaşır.

2- Web sayfası etkileşimli bir aygıttır. Kullanıcının o Web sayfasına bağlanmasının tek nedeni, o konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır. İyi hazırlanmış bir Web sayfası kişiyi araştırmaya teşvik eder.

3- Web sayfaları hazırlamak için kağıt ve mürekkebe ihtiyaç yoktur. Tek masrafınız internet bağlantı ücreti ve sizin kontrolünüz dışında gerçekleşebilecek problemler olacaktır.

4- Web sayfaları yaratırken geleneksel bir sayfa düzeni takip etmeniz gerekmez. Hayal gücünüzü olabildiğine kullanabilirsiniz.

5- Web sayfaları kolayca (ve çok ucuza!) düzeltilip tekrar yayımlanabilir.

6- Sayfalarınız zamanın da etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır. (Böylece sizin de bu piyasa yeniliklerini kullanıcıya tanıtma şansınız olacak)

7- Sizin devamlı bir uğraş içinde olmanıza gerek yok Web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere "etkileşimli" bir hizmet verecektir.

8- Web sayfalarınızı önceden seçilmiş bir müşteri grubunun fikirlerini ve beklentilerini öğrenmek için kullanabilirsiniz.

9- Web sayfalarınız konuyla ilgisi olmayan insanlara değil, bilgisayar karşısında her an birşeyler öğrenmeye hazır "ilgili" bir kitleye sunulacaktır.

10- Web sayfalarınızın kaderi diğer medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü onlar "sonsuza kadar kullanılabilecek" şekilde yaratılmıştır.

×

 

 

 

ÖNEMLİ

MAIL SUNUCU AYARLARI

Mail sunucumuzda güvenlik seviyesi yükseltildiğinden dolayı hesap ayarlarında aşağıdaki değişikliklerin yapılması önemle duyurulur.

Gelen posta sunucusu : mail.neotasarim.com

Giden posta sunucusu : mail.neotasarim.com

 

POP3 port: 995 - Şifreli bağlantı türü:SSL

IMAP port : 993 - Şifreli bağlantı türü:SSL

SMTP port : 465 - Şifreli bağlantı türü:SSL


Güvenli webmail bağlantısı için sayfamızın üzerindeki webmail (https://mail.neotasarim.com) linkini kullanabilirsiniz.